Kniha hostů

Kniha hostů


Vítejte a něco nám sem napište
příspěvků celkem 393

.
Napsat do Knihy hostů
Kodex diskutéra


jiri ( 21.09, 2017 )

avatar Mohu se zeptat kdy bude dalsi blesi trh dekuji

Windows NT Mozilla

Bleší trhy ( 01.09, 2017 )

avatar Bleší trhy otevřeny 2.9.2017

Windows NT Mozilla

radim ( 30.08, 2017 )

avatar Dobrý den
Chtěl bich se zeptad , jestli je 3.9 Bleší trch.

Windows NT Firefox

Lenka ( 07.08, 2017 )

avatar Dobrý den,
jsou bleší trhy i tuto sobotu 12.8.?
Děkuji a přeji krásný den

Windows NT Mozilla

Bleší trh ( 19.07, 2017 )

avatar Pane Rudolfe alias Harry,
Přestaňte za mě odpovídat na dotazy. Koukám, že odpovídání na dotazy se stalo vaším koníčkem. Žádám vás tedy už po několikátý, aby jste se zaměřil na jiný portál a pisatelům zde dál jiz pokoj. Hezký den Frantalova.

Linux Mozilla

Bleší trh ( 19.07, 2017 )

avatar Dobrý den,
Borůvky můžete prodávat. Hezký den Frantalova

Linux Mozilla

Hana ( 28.06, 2017 )

avatar Dobrý den, je možné na bleších trzích prodávat i borůvky? Děkuji za odpověď

Linux Mozilla

Harry ( 28.06, 2017 )

avatar RE:dotaz,který přechází ve stížnost,pisatel VIKTOR ze dne 31.5.2017,kauza Viktor ze dne27.5.2017-reakce. Panu VIKTOROVI bych vřele dopuručil ,aby si zde na stránce shora přečetl Kodex diskutéra,kde se v bodě č.4 mimo jiné uvádí,cituji:Vulgární jazyk,urážky,pomluvy,......... je nepřípustné.Pan VIKTOR napíše tři řádky,které jsou plné vulgarismů a sprostých slov./opakujících se/Jazyk český asi není jeho"kamarád".Jeho písemné vyjadřování svědčí o charakteru jeho osoby.Stránka je přístupná všem iživatelům NETu a ti si mohou udělat "obrázek" o osobnosti pisatele.

Windows Vista IE

Bleší trhy Frantálová ( 04.06, 2017 )

avatar Dobrý den,
určitě s tím nemám nic společného. Příští týden budu na vstupu, prosím přijďte a vyřešíme to spolu i s dotyčným osobně. Já mu to ráda vysvětlím..co si může v civilu dovolit orgán :-) hezkou neděli Viktore.

Windows NT Mozilla

Viktor ( 31.05, 2017 )

avatar Žanetko,dne 27.5.2017 jsem navštívil burzu.Řádně zakoupil vstupenku za 100.-Kč a že budu prodávat.Pan Ruda bývalý policajt mě napadl před lidma a začal peskovat,že co tu stojím proč neprodávám atd.Má právo nás tam buzerovat?On neplatí vstup aspoň si to myslím,já platím vždy.Nejsem sám koho tam buzeruje.Má od Tebe mandát nás tam buzerovat?Hodně kupujících je dost nasráno,pomalu aby se člověk bál něco koupit či prodat.

Windows NT Mozilla

Frantálova Bleší trhy ( 24.05, 2017 )

avatar Dobrý den,
dotazy jsou určené pouze pro informace spojené s BLEŠÍM TRHEM. Nikdo zde není zvědavý na nevkusné připomínky a opravování chyb ve větách. Pokud má někdo potřebu vkládat takové komentáře....prosím vyhledejte si jiný portál, na internetu je jich nespočet! Budu všem vděčná, když mi nebudou tímto přidělávat práci....tím že reaguji na tito komentáře, ztrácím čas, který mohu věnovat svému synovi. Pokud zde takový komentář uvidím, automaticky ho vymažu a nebudu na něj reagovat!!!! S přáním pěkného dne Frantálová...slunce v duši!!!

Windows NT Mozilla

Kupující ( 18.05, 2017 )

avatar Jasný ale tady jde o dotazy a nebo informace a ne o psaní knihy nebo članku do novin!!!Kdyby měl každý kdo chce někam něco napsat,nejdřív projít pomalu vysokou školu aby lidé více vzdělaný měli radost.Podívejte se na ostaní dotazy a skoro každímu napište že maj chybu :-D Akorát to tu spamujem.Na dotaz sem dostal slušnou odpověd od paní Frantálové a to mi stačí. yes

Windows NT Mozilla

Zuzana ( 18.05, 2017 )

avatar Pane "kupující", pan Harry má naprostou pravdu,Vaš český jazyk v psaném vyjadřování je opravdu velice špatný.Už raději nic nepište,protože opět v níže uvedeném textu vůbec nepoužíváte interpunkce/čárky v souvětí vět vedlejších a hlavní/ a další.

Windows Vista Mozilla

Kupující ( 12.05, 2017 )

avatar Děkuji za odpověd paní Frantálové.A panu herrymu bych chtěl vzkázat že on možná umí psát česky ale asi nikdy neochutnal českou facku aby věděl že počem je mu prd tak at se oto nezajímá!!!Omlouvám se ale nevím co si pán myslí?Že je moudro světa,podle jeho komentu.Měl by se pořádně zamyslet a najít si jinou zábavu než rejpat do lidí co maj nějákou otázku k paní Frantálové a ne k němu.

Windows NT Mozilla

Harry ( 09.05, 2017 )

avatar Pane kupující-prodávající,platil jste dobře,nikdo Vás neošidil,jinde na burzách platíte jako prodávající 200,-Kč a více.Jinak by bylo vhodné zdokonalit se v českém jazyce.

Odpověď:
Pane Harry,
mohu Vás požádat aby jste neodpovídal na dotazy ostatních?!!!....Nelíbí se mi váš způsob komunikace. Dotazy jsou směřované na moji adresu. Pokud chcete odpovídat za mě....tak vás žádám....odpovídejte vybíravým způsobem a odpuste si narážky. Děkuji za pochopení....S přáním pěkného dne Frantálová.."šéfová"!!!

Windows Vista IE


ExManzelka Book - Copyright © 2005+, Autor - Blassen, http://blassenweb.net

příspěvků celkem 393 (27 stránek, 15 na stránku)
[ 3 | 4 | 5 ]
Přejít na:

XML FEED
ExManzelka v4.2 powered by HJ&BW

prihlasit
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund