Kniha hostů

Kniha hostů


Vítejte a něco nám sem napište
příspěvků celkem 356

.
Napsat do Knihy hostů
Kodex diskutéra


Harry ( 28.06, 2017 )

avatar RE:dotaz,který přechází ve stížnost,pisatel VIKTOR ze dne 31.5.2017,kauza Viktor ze dne27.5.2017-reakce. Panu VIKTOROVI bych vřele dopuručil ,aby si zde na stránce shora přečetl Kodex diskutéra,kde se v bodě č.4 mimo jiné uvádí,cituji:Vulgární jazyk,urážky,pomluvy,......... je nepřípustné.Pan VIKTOR napíše tři řádky,které jsou plné vulgarismů a sprostých slov./opakujících se/Jazyk český asi není jeho"kamarád".Jeho písemné vyjadřování svědčí o charakteru jeho osoby.Stránka je přístupná všem iživatelům NETu a ti si mohou udělat "obrázek" o osobnosti pisatele.

Windows Vista IE

Bleší trhy Frantálová ( 04.06, 2017 )

avatar Dobrý den,
určitě s tím nemám nic společného. Příští týden budu na vstupu, prosím přijďte a vyřešíme to spolu i s dotyčným osobně. Já mu to ráda vysvětlím..co si může v civilu dovolit orgán :-) hezkou neděli Viktore.

Windows NT Mozilla

Viktor ( 31.05, 2017 )

avatar Žanetko,dne 27.5.2017 jsem navštívil burzu.Řádně zakoupil vstupenku za 100.-Kč a že budu prodávat.Pan Ruda bývalý policajt mě napadl před lidma a začal peskovat,že co tu stojím proč neprodávám atd.Má právo nás tam buzerovat?On neplatí vstup aspoň si to myslím,já platím vždy.Nejsem sám koho tam buzeruje.Má od Tebe mandát nás tam buzerovat?Hodně kupujících je dost nasráno,pomalu aby se člověk bál něco koupit či prodat.

Windows NT Mozilla

Frantálova Bleší trhy ( 24.05, 2017 )

avatar Dobrý den,
dotazy jsou určené pouze pro informace spojené s BLEŠÍM TRHEM. Nikdo zde není zvědavý na nevkusné připomínky a opravování chyb ve větách. Pokud má někdo potřebu vkládat takové komentáře....prosím vyhledejte si jiný portál, na internetu je jich nespočet! Budu všem vděčná, když mi nebudou tímto přidělávat práci....tím že reaguji na tito komentáře, ztrácím čas, který mohu věnovat svému synovi. Pokud zde takový komentář uvidím, automaticky ho vymažu a nebudu na něj reagovat!!!! S přáním pěkného dne Frantálová...slunce v duši!!!

Windows NT Mozilla

Kupující ( 18.05, 2017 )

avatar Jasný ale tady jde o dotazy a nebo informace a ne o psaní knihy nebo članku do novin!!!Kdyby měl každý kdo chce někam něco napsat,nejdřív projít pomalu vysokou školu aby lidé více vzdělaný měli radost.Podívejte se na ostaní dotazy a skoro každímu napište že maj chybu :-D Akorát to tu spamujem.Na dotaz sem dostal slušnou odpověd od paní Frantálové a to mi stačí. yes

Windows NT Mozilla

Zuzana ( 18.05, 2017 )

avatar Pane "kupující", pan Harry má naprostou pravdu,Vaš český jazyk v psaném vyjadřování je opravdu velice špatný.Už raději nic nepište,protože opět v níže uvedeném textu vůbec nepoužíváte interpunkce/čárky v souvětí vět vedlejších a hlavní/ a další.

Windows Vista Mozilla

Kupující ( 12.05, 2017 )

avatar Děkuji za odpověd paní Frantálové.A panu herrymu bych chtěl vzkázat že on možná umí psát česky ale asi nikdy neochutnal českou facku aby věděl že počem je mu prd tak at se oto nezajímá!!!Omlouvám se ale nevím co si pán myslí?Že je moudro světa,podle jeho komentu.Měl by se pořádně zamyslet a najít si jinou zábavu než rejpat do lidí co maj nějákou otázku k paní Frantálové a ne k němu.

Windows NT Mozilla

Harry ( 09.05, 2017 )

avatar Pane kupující-prodávající,platil jste dobře,nikdo Vás neošidil,jinde na burzách platíte jako prodávající 200,-Kč a více.Jinak by bylo vhodné zdokonalit se v českém jazyce.

Odpověď:
Pane Harry,
mohu Vás požádat aby jste neodpovídal na dotazy ostatních?!!!....Nelíbí se mi váš způsob komunikace. Dotazy jsou směřované na moji adresu. Pokud chcete odpovídat za mě....tak vás žádám....odpovídejte vybíravým způsobem a odpuste si narážky. Děkuji za pochopení....S přáním pěkného dne Frantálová.."šéfová"!!!

Windows Vista IE

Kupující ( 08.05, 2017 )

avatar Dobrý den bil sem na trhách jako prodávající a platil sem za 2 místa 100kč místo 80kč jak je psáno v (cenik).Otázka zní je chyba na str v ceníku nebo sem bil ošizen?O čemž pochybuji.Jde oto že nevím čím se řídit.Děkuji z pozdravem.

Odpověď:
Dobrý den,
omlouváme se, že jsme ceník nestihli přepsat na webových stránkách. Na místě jste měl vypsaný ceník se změnou. Nikdo Vás neošidil, to není ani možné :-) S pozdravem Bleší trhy Frantálová

Windows NT Mozilla

Bleší trh ( 04.04, 2017 )

avatar Dobry den pani Marie,
Bleší trh je otevřen i když je Gastrofest...8.4.2017.
Hezky vecer Frantalova

Linux Mozilla

Harry ( 04.04, 2017 )

avatar Milá Mařenko,jsi asi přepracovaná,dej si oddych-dej si SNICKERS, 6.4.2017 není sobota,ale čtvrtek, v soboru je 8.4.2017. :-D :-D :-D

Windows Vista IE

Marie Lukasova ( 04.04, 2017 )

avatar Dobrý den koná se trh v sobotu 6.4.2017 když je gastro Děkuji za odpoved

Linux Mozilla

Rosta ( 17.03, 2017 )

avatar Dobrý den zdravým všechny co prodávají na blesaku v C.B koná se blesak 18.3 nebo ne děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
na webových stránkách - INFORMACE máte uvedeno kdy je blešák zavřený. Hezký den Frantálová

Linux Mozilla

Adéla ( 05.03, 2017 )

avatar Dobrý den, jak je to na bleším trhu se stoly, dají se půjčit nebo mají být vlastní? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den....stoly se nedají vypůjčit. Někteří prodejci si nosí stoly svoje, někteří prodávají z deky.

Windows NT Mozilla

františek ( 19.02, 2017 )

avatar Dobrý den chtěl bych se zeptat ,chtěly by jsme prodávat na blešáku musíme se předem zamluvit nebo jaký je postup

Odpověď:
Dobrý den,
rezervace není možná...u nás to s místy funguje tak..kdo dřív přijde....má místo :-) doporučuji přijít cca v 6hod. :-)

Windows NT Firefox


ExManzelka Book - Copyright © 2005+, Autor - Blassen, http://blassenweb.net

příspěvků celkem 356 (24 stránek, 15 na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:

XML FEED
ExManzelka v4.2 powered by HJ&BW

prihlasit
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund